skladom

192,42 €
160,35 €

Poslať známemu   Vytlačiť

KAMERY DO AUTA

Duálna kamera CEL-TEC MK01 DUAL GPS je primárne určená pre motocykle, ale môže byť použitá rovnako dobre v automobile. Nahrávacia jednotka je vybavená 3" FULL HD displejom. Vďaka podpore až 128 GB microSD kariet nie je problém uchovať viac ako 14 hodín záznamu vo FULL HD rozlíšení. GPS modul zaznamená údaje o trase a rýchlosti a WiFi uľahčí rýchle nastavenie, prehliadanie a sťahovanie záznamov do telefónu a môže slúžiť aj ako diaľkové ovládanie kamery. Ďalej nechýba vodotesné prevedenie a menu v češtine. Držiak na riadidlá vyrobený z kvalitného kovu.

Dvojitý FULL HD záznam

Nahrávacie zariadenie na motorku CEL-TEC MK01 DUAL GPS je vybavené dvojicou FULL HD kamier, vďaka ktorým je za jazdy monitorovaná situácia ako pred, tak aj za motorkou. Navyše vďaka AHD technológii nedochádza k oneskoreniu prenosu do nahrávacej jednotky a ani ku strate kvality záznamu. Zobrazenie kamier na displeji je možné jednoducho za jazdy prepínať pomocou diaľkového ovládača a je možné zobraziť obraz iba z prednej kamery, iba zo zadnej alebo aj obe kamery súčasne. Samozrejmosťou je možnosť nahrávať do slučky (po zaplnení karty sa začnú premazávať najstaršie získané záznamy) a nárazový g-senzor, ktorý reaguje na prudký pohyb kamery (napr. náraz). Ak senzor taký pohyb zaznamená, uzamkne práve prebiehajúci záznam proti prepísaniu, situácia tak zostane uchovaná na microSD karte a vy môžete pokračovať v jazde.

 

Odolné a praktické prevedenie

Je nám samozrejme jasné, že na motorke sa nejazdí len po krásnych cestách za slnečného počasia. Preto sú kamery prevedené v odolnom krytí IP67, čo je úplná ochrana pred vniknutím prachu a ponorením do vody. Hlavná jednotka má krytie IP65, ktoré ju bez problémov ochráni pred poriadnym lejakom. Jednoduchú a bezpečnú obsluhu za jazdy zabezpečuje diaľkový ovládač, ktorým možno prepínať zobrazenie kamier, uzamknúť aktuálny záznam proti prepísaniu slučkou alebo robiť fotografie. O stave zariadenia informujú 2 indikačné LED na diaľkovom ovládači. Prívetivé ovládanie potom už len podčiarkuje prehľadný 3" LCD displej s FULL HD rozlíšením a menu kompletne v češtine!

 

Okamžité zdieľanie záznamov a dokonalý prehľad o trase - WiFi a GPS modul

Kamera na motorku CEL-TEC MK01 DUAL GPS má zabudovaný WiFi modul pre spojenie s mobilným telefónom, v ktorom vďaka jednoduchej aplikácii možno stiahnuť získané záznamy a napríklad okamžite ich zdieľať na sociálnych sieťach. Aplikácia tiež umožňuje rýchle nastavenie kamery a ovládanie záznamu (spustenie / ukončenie nahrávania, zhotovenie fotografie). K zariadeniu je tiež možné pripojiť GPS modul (súčasť balenia), vďaka nemu sa do záznamu ukladajú informácie o polohe a rýchlosti. V špeciálnom prehrávači je možné prehrať záznam vrátane trasy v Google mapách, rýchlosti a dát preťaženia (nárazov) z G-senzoru.

 

Podpora až 128 GB microSD

Do nahrávacej jednotky je možné vložiť microSD kartu až o veľkosti 128 GB, na ktorú sa zmestí viac ako 14 hodín záznamu vo FULL HD rozlíšení. Ako už bolo spomenuté vyššie, je možné zapnúť nahrávanie do slučky, nie je teda potrebné mať sa na pozore, či zostáva ešte dostatok miesta na karte. Dôležité záznamy, ktoré sa majú archivovať, možno jednoducho uzamknúť proti prepisu alebo ich zálohovať do telefónu pomocou WiFi.

 

Displej: 3" FULL HD LCD

Video rozlíšenie: 1920x1080, 1280x720

Kamera: AHD1080P FULL HD

Uhol záberu: 140°

Pamäť: až 128 GB microSD (HC / XC)

Záznam do slučky: áno

WiFi: Áno

Duálny záznam: áno (predné, zadné)

GPS: áno

Prevádzková teplota: -20°C až +50°C

Trieda ochrany: kamery IP67, DVR IP65

Napájanie: DC 12V-40V

Dĺžka kábla kamery: 60 cm / 250 cm (bez predĺženia / s predĺžením)

Šošovka: SONY 323

Chipset: mstar 8339

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.