nie je skladom

988,85 €
824,04 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

ELEKTRICKÉ KOLOBEŽKY

Dokonalosť v jednoduchosti

Vieme, že kolobežku nemáte na to, aby ste sa o ňu starali. Krivé brzdové kotúče, defekty, pískajúce brzdy, poškodené pánty a ložiská, poškriabané plasty, ... To je to, na čo s Powero City rovno zabudnite. Elektrokolobežka má byť kopec zábavy a skvelý spoločník a nie nočná mora. Vieme, čo potrebujete do mesta a dotiahli sme to do dokonalosti. Preto používame elektromagnetickú rekuperačnú brzdu, ktorá sa neopotrebuje a vždy spoľahlivo zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník namiesto lacných plastov, značková batéria Samsung, kvalitné odpruženie. Robíme všetko pre to, aby Vaša jediná práca s Powero City bola občas dobiť jej obrovskú batériu. A ak niečo zlyhá, máte vlastný servis a dvojročnú záruku!

3vaha.jpg

Hmotnosť len 11,3kg

Ľahšiu kolobežku s podobnými parametrami nenájdete. Navyše, Powero City má aj pri tejto neuveriteľnej váhe, vďaka ktorej unesú kolobežku aj deti, plne odpružené nielen zadné, ale aj predné koleso. To zvyšuje bezpečnosť aj komfort z jazdy po našich rozbitých cestách a chodníkoch. Pridajme k tomu úžasný dojazd a výkon, a sami prídete na to, že k tejto kolobežke nexistuje rozumná alternatíva.

 

Obrovská 36V - 10,5 Ah SAMSUNG batéria (378 Wh)

Nechcete žiadne kompromisy, len to najlepšie z najlepšieho. Preto má Powero City batérie od Samsungu, a to poriadne nadupané. 378 Wh Vám postačí na pohodlný dojazd až 40 km, takže sa nemusíte neustále strachovať, či Vám dôjde šťava. Nedôjde a Vy pohodlne a oddýchnutý prídete všade tam, kam sa v rámci mesta vydáte. Doba nabíjania? Len 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navyše používame len špičkové značkové batérie z továrne SAMSUNG, pretože vieme, že od nás očakávate len to najlepšie

 

Poriadny 500W výkon

Nízka hmotnosť neznamená nízky výkon. 500 W Vám bohato stačí na jazdu až 36 km/h, čo v meste ani nie je potrebné, a preto výkon skôr využijete na bleskové zrýchlenie a prípadné stúpanie do kopca. Powero City zvládne stúpanie až do 25 stupňov!

 

odpruzeni.jpgPlne odpružený podvozok

Kolobežky, ktoré majú kvalitne odpružené kolesá začínajú na váhe okolo 20 kg. Powero City je výnimka. Zadné výkyvné pruženie v kombinácii s predným teleskopickým prináša jazdu, akú ste ešte nezažili. Zabudnite na pevné podvozky! Powero City navyše unesie až 125 kg, takže sa nemusíte báť, že nič nevydrží.

 

Dojazd až 40 km

Dojazd bol donedávna najväčším strašiakom všetkých zariadení elektromobility. Preto sme sa rozhodli zbúrať tieto predsudky a priniesli kolobežku, kde si hlavu s dojazdom trápiť nemusíte. Dojazd je vždy uvádzaný pri ideálnych podmienkach (70kg jazdec, bezvetrie, teplota 20 stupňov, úplná rovina a hladký povrch). Vieme, že Vy jazdiť v ideálnych podmienkach nebudete, ale s touto batériou sa dojazdu báť nemusíte, aj keby bol ten reálny len polovičný! Pri váhe len 11 kg ide o malý zázrak.

 

Rekuperácia energie pri brzdení

Powero City je plná unikátnych technológií, niektoré z nich poznáte skôr z F1 než z ulice. Pri brzdení si Powero City dobíja batériu pomocou rekuperácie, podobne ako niektoré elektromobily či F1. Pretože táto kolobežka je vyrobená do mesta, kde budete veľa a často brzdiť, bola by škoda premeniť všetku kinetickú energiu len na teplo brzdových doštičiek a tie tak opotrebovať. Radšej jej predĺžime dojazd a skrátime dobu dobíjania, keď prídete domov.

 

Maximálna rýchlosť 36 km/h

Viac než potrebujete kdekoľvek v meste. A to je dobre, pretože viete, že máte vždy k dispozícii dostatok výkonu. Ten sa prejaví lepším zrýchlením, ale aj brzdením (pretože je rekuperačný). Rýchlosť si viete obmedziť a predĺžiť tak dojazd. K dispozícii máte navyše aj tempomat. Ak to však podmienky umožnia, rýchlosť je len na vás a máte jej k dispozícii dosť... A do cieľa neprídete celí spotení, ale dobre naladení zo skvelej jazdy...

 

powerocity_grey_folded.jpgĽahko zložiteľná

Powero City zložíte rýchlejšie, než dočítate túto vetu. Pri nízkej hmotnosti a skladnosti ju dostanete všade. Do kufra auta, vlaku, autobusu, električky, pod stôl v kaviarni, do batohu, do kancelárie... Nikto Vás nezastaví, pretože Powero City je nenápadná kolobežka, ktorá nekričí, že je elektrická. Svojimi rozmermi ju nerozoznáte od obyčajnej, mechanickej kolobežky. Kým sa na ňu nepostavíte a neodídete ako vietor...

 

Údržba motora? Nie je potrebná!

Motor sme umiestnili priamo do predného kolesa. Nepotrebuje žiadnu reťaz, žiadny olej, žiadnu údržbu. Je priamo v náboji a prenos energie je tak extrémne efektívny. Zároveň je uzavretý tak, aby sa do neho neprášilo a zvýšila sa jeho životnosť. Má až 500 W výkonu a ide o moderný, tzv. bezkartáčový motor, ktorý sa neopotrebuje ani po tisícoch kilometroch na plný plyn. Kolobežku si nekupujete na jeden rok a nejde o malú investíciu, preto si vyberte takú, ktorá poslúži roky bez toho, aby neustále niečo vyžadovala.

 

pneu.jpgUnikátne pneumatiky

Kolobežku si nekupujete na to, abyste jí sloužili, ale aby sloužila ona Vám. A to i po tisících kilometrech. Právě proto máme bezúdržbové pneumatiky, které jednoduše nedostanou defekt, což Vám garantujeme. Zároveň jsou však pružné a pohodlné při jízdě. Toto stojí za patent! Je to technologie malých vzduchových komůrek, které zabezpečují pohodlnou a bezpečnou jízdu bez strachu z defektu. Defekt není nic, na co máte náladu, když ho dostanete. Mnoho jiných koloběžek nemá kvalitný podvozek, ani tuto technologii a snaží se to nahradit dušovými pneumatikami, které sbírajích v městách defekty všude, kde projedou. S Powero City se Vám to nestane!

 

svetielko.jpgNezľakne sa noci

Silné svetlo vpredu aj vzadu, aby ste videli a bolo Vás vidieť. Svetlo môžete ovládať priamo za jazdy alebo si ho môžete nastaviť na automatiku - keď sa zotmie, Powero City kolobežka Vám sama posvieti na jazdu pomocou strategicky umiestnených výkonných LED diód. Pokiaľ Vám niekto skočí do cesty, piezo-elektrický zvonček poslúži ako spoľahlivé upozornenie.

 

Funkcia zero start

Kolobežka sa nerozbehne naplno sama od seba len tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku, ale počká na to, kým ju rozbehnete sami odrazením sa od krajiny ako na klasickej kolobežke. Samozrejme, pokiaľ sa chcete rozbehnúť priamo z miesta, môžete túto bezpečnostnú funkciu kedykoľvek deaktivovať v menu kolobežky.

 

tachometer.jpgTempomat na kolobežke

Vyrážate na dlhšiu trasu? Využite tempomat. Stačí keď Powero City kolobežku necháte ísť chvíľu rovnakou rýchlosťou a ona si ju zapamätá. Môžete pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Len čo sa dotknete brzdy, tempomat sa automaticky bezpečne vypne. Táto funkcia je samostatne aktivovateľná, rovnako ako obmedzovač maximálnej rýchlosti a je len na Vás, či sa Vám to zapáči.

 

Žijeme zdravo v zdravom svete

Elektromobilita pomáha našej planéte a ide o budúcnosť, ktorá urobí svet lepším, zdravším a ekologickejším miestom pre život našich detí. Energetická náročnosť presunov na kolobežke je mnohonásobne nižšia ako pri preprave autom alebo autobusom (a to i elektrickým), a tak minimalizujete ekologickú stopu, ktorú po sebe zanechávate.

 

Záručný aj pozáručný servis

Záruka dva roky a servis priamo od nás. K dispozícii každý náhradný diel, ktorý môžete potrebovať. Vyriešime každý problém či nehodu

 

vyrobna.jpg

Rokmi overený výrobca

Kolobežky pre Powero vyrába špičkový výrobca E-TWOW, ktorý pre model Powero City zabezpečil viaceré vylepšenia, najmä v oblasti spoľahlivosti. Nejde teda o žiadneho nováčika, ktorý za rok či dva zmizne z trhu, ale výrobca, ktorý elektrické kolobežky úspešne vyrába už deviaty rok v stovkách tisíc kusov a jazdí sa na nich po celom svete. Powero City má všetky potrebné certifikáty pre európsky trh a spĺňa požadované parametre, ako napríklad normy EN 61000-6-1: 2007, EN 61000-6-3: 2007 + A1: 2011, EN ISO 12100: 2010.

 

 

Hmotnosť: 11,3 kg (vrátane batérie)

Typ batérie: SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)

Nabíjačka: UL certifikovaná - 3 A

Doba nabíjania: 3 - 4 h

Maximálna rýchlosť: Do 36 km / h

Obmedzovač rýchlosti: Áno, 12/20/25 km / h, vypnuteľný

KERS technológia: Áno, rekuperácie pri brzdení

Systém ovládania: Brzda - páčka a nožný, plyn - páčka

Tempomat: Áno, vypnuteľný v nastavení

Funkcia Kick-štart: Áno, vypnutelné v nastavení

Výkon: 500 W

Stúpanie: do 25 stupňov (v závislosti na váhe a podmienkach)

Motor: brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kolesa

Dojazd: Do 40 km (pri rýchlosti 20 km / h a 70 kg, rovný povrch, bezvetrie) Nosnosť: 125 kg

Materiál: ultrapevné hliník 6061 T6

Osvetlenie: Predné svetlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná cez CPU + automatický svetelný senzor + zadné svetlo v blatníku

Prenos sily: Motor priamo v náboji predného kolesa

Podvozok: Odpružené zadné i predné koleso

Brzdy: Zdvojený brzdový systém (predná elektromagentická brzda s KERS, zadné nožná brzda), vylepšené brzdenie, len 6 m z 25 km / h pri 70 kg

Dĺžka, výška, šírka (zložená): 97 cm x 33 cm x 14,5 cm

Dĺžka, výška, šírka (rozložená): 102 cm x 116 cm x 38 cm

Pneumatiky: Bezúdržbové, patentovaný systém dutín

Rozchod: 67 cm

Svetlá výška: 9 cm

Výška tyče rukoväte: 77 - 91 - 100 cm (tri polohy), 100 cm stačí aj pre obrami

Obsah balenia: Kolobežka, nabíjačka, návod

Spotreba energie: 7,7 Wh / km

Skladanie: Plne zložiteľná, vrátane ručičiek (patentované), automatické rozloženie rúčok

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Powero City Black
nie je skladom
824,04 €
988,85 €
novinka
Powero City Red
skladom
824,04 €
988,85 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.