skladom
8595584643924

213,91 €
178,26 €

Poslať známemu   Vytlačiť

LED svietidlá, čelovky

CEL-TEC FLVR 200 je výkonná nabíjateľná baterka s video záznamom vo FULL HD rozlíšení.

easy.jpgJednoduché prevedenie, jednoduché ovládanie, rýchla reakcia

Svietidlo s kamerou CEL-TEC FLVR 200 má jednoduchý dizajn, vďaka ktorému je aj samotné ovládanie veľmi jednoduché a intuitívne. Jedno tlačidlo slúži pre ovládanie svetla, druhé pre záznam. Kvalitná elektronika zabezpečuje rýchlu odozvu.

 

 

fullhd.jpgKvalitné FULL HD video

Video záznam je krásne ostrý a čistý vďaka vysokému FULL HD rozlíšeniu 1920x1080. Šošovka je schopná zabrať scénu v zornom uhle 90 °. Počas záznamu je možné navyše zaobstarať aj fotografiu s rozlíšením 2 Mpx.

 

 

 

svitilna.jpgRežimy svietenia

Svietidlo disponuje výkonom LED 1W, čo je dostačujúce na osvietenie až 100 metrov ďaleko. Ďalšie režimy sú nízky (priestorový) a blikanie (stroboskop).

 

 

 

mic.jpgZáznam zvuku

Okrem videa CEL-TEC FLVR 200 nahráva aj kvalitný zvuk v štandarde G7.11. Súčasťou videa je tak aj autentický zvukový záznam nahrávanej situácie alebo je možné video opatriť vlastným komentárom.

 

 

 

battery.jpgVysokokapacitná batéria

Zabudovaná 6000 mAh dobíjacia batéria poskytne zariadeniu dostatok energie na 4 hodiny svitu na vysoký výkon + nahrávanie, 6 hodín nahrávania alebo 20 hodín iba svietenia. Batéria je vyberateľná a možno ju nabíjať ako v tele svietidla, tak mimo zariadenia. Priebeh nabíjania indikuje farebné LED.

 

 

wifi.jpgWi-Fi pripojenie

CEL-TEC FLVR 200 je možné prepojiť s mobilným telefónom pomocou aplikácie. V tej je možné upraviť video nastavenie a predovšetkým prechádzať / mazať / sťahovať získané záznamy.  Okrem toho dokáže aplikácia zobraziť živý obraz a spúšťať / vypínať video záznam.

 

 

pamet.jpgVstavaná pamäť 32GB

Zariadenie disponuje zabudovanou 32 GB pamäťou.

 

 

 

 

waterproof.jpgOdolné prevedenie IP68

Vďaka vysokému stupňu krytia IP68 je zariadenie dostatočne chránené nielen pred prachom, ale predovšetkým pred vodou. Možno ho tak použiť aj v tých najťažších podmienkach.

 

Video rozlíšenie: FULL HD 1080P

Foto rozlíšenie: 2 Mpx

Audio kompresia: G.711

Uhol záberu: 90 °

WiFi: IEE802.11b / g / n

Prehrávanie záznamov: PC, mobilný telefón pomocou aplikácie

Výkon LED: 1W

Batéria: vyberateľná nabíjacia, 6000 mAh

Výdrž batérie: svetlo + záznam: 4h, iba záznam: 8h, iba svetlo: 20h

Vodotesnosť: IP68

Hmostnosť: 330 g

Prevádzkové teploty: -20 ° C až 40 ° C

Pamäť: vstavaná 32 GB

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.