nie je skladom
8595584642781

211,82 €
176,52 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

Vonkajšie IP kamery

Pozrite sa na zabezpečenie domu v úplne novom svetle! Vonkajšie osvetlenie s IP kamerou CEL-TEC L100 PRO prichádza na trh s novým spôsobom zabezpečenia, kedy je možné pomocou mobilnej aplikácie spustiť sirénu, komunikovať s osobou na druhej strane alebo manuálne ovládať svetlá. Kamera je vybavená multizónovým PIR čidlom pre spoľahlivú detekciu pohybu, u ktorej je navyše možné nastaviť presné oblasti.

detekce-pohybu.gif

Bezpečie domova pod kontrolou odkiaľkoľvek

Kameru CEL-TEC L100 Pro je možné jednoducho prepojiť s vašou domácou WiFi sieťou, vďaka čomu je potom možné za pomoci aplikácie Floodlight Cam pre Android a iOS sledovať obraz kdekoľvek, kde budete mať prístup k internetu. Aplikácia vás tiež okamžite upozorní na narušenie v prípade nastavenia detekcie pohybu. Aplikácia zároveň slúži ako hlavný ovládací prvok zariadenia, či už sa jedná o ovládanie svetla, spustenie sirény, hlasovú komunikáciu alebo napr. nastavenie detekcie pohybu. Kamera zodpovedá štandardu ONVIF (Open Video Video Interface Forum), ktorý zaistí kompatibilitu a bezproblémovú komunikáciu so sieťovými záznamovými zariadeniami bez ohľadu na výrobcu a podporuje mnoho ďalších sieťových protokolov (viď technické parametre).

Pokročilá detekcia pohybu

Pre čo možno najlepšie zabezpečenie domu a spoľahlivú detekciu nevítaných hostí je kamera L100 Pro vybavená multizónovým PIR čidlom, ktoré nevyhodnocuje iba obrazovú zmenu, ako tomu býva u lacnejších riešení, ale reaguje na tepelnú stopu. Tým sa predchádza planým poplachom napr. pri pohybe konára a zároveň úplne spoľahlivo detekuje človeka. Aby bola detekcia pohybu ešte účinnejšia, je možné pomocou aplikácie nastaviť presnú oblasť, kde má byť pohyb vyhodnocovaný.

.

detekce-pohybu-web.jpg

cocka.jpg

Čistý obraz za každých podmienok

Kvalitný 2 Mpx senzor a citlivá šošovka so širokým uhlom záberu 145° produkujú ostrý obraz vo FULL HD rozlíšení. Vďaka technológii 3D denoise, odstraňujúcej šum, je obraz čistý aj za zhoršených svetelných podmienok. ICR filter potom výrazne zlepšuje svetelnú citlivosť a tým aj kvalitu nočných snímok, kedy kameru prepne do čiernobieleho režimu a nie je problém rozpoznať objekty do vzdialenosti 15 metrov

Výkonné osvetlenie celkom pod kontrolou

Dve výkonné 24W LED svetlá dokážu pokryť až 270° uhol, presvietia tak každý roh a zákutia vášho domu. Intenzitu osvetlenia je možné jednoducho regulovať pomocou aplikácie podľa vašich potrieb. Farebná teplota osvetlenia je 5000K, čo zodpovedá dennému svetlu. Ovládanie svetla môže byť plne manuálne pomocou aplikácie alebo automatické pri zaznamenaní pohybu.

svetla.jpg

venkovni.jpg

Vonku ako doma

Vonkajšie svetlo s kamerou CEL-TEC L100 Pro je samozrejme dostatočne chránené proti nepriazni počasia ako je napríklad dážď (krytie IP45) a odolá teplotám od -28°C do 48°C.

Obojsmerný zvuk a siréna

Vyplašte nepozvaného hosťa hlasovým varovaním alebo výkonnou 110 dB sirénou. Vďaka mikrofónu zároveň počujete aj zvuk z miesta kamery. Všetko samozrejme pomocou aplikácie v smartfóne.

audio.jpg

 


 

microsd.jpg

 

Naozaj veľký priestor na obstarané záznamy

Že je kamera CEL-TEC L100 Pro moderné zariadenie dokazuje okrem pokročilých funkcií aj podpora až 128 GB microSD kariet, čo je dostatok priestoru pre uchovanie až dvoch týždňov nepretržitého nahrávania (1 minúta = cca 6 MB v HD rozlíšení). Reálne teda bude uchovaný oveľa dlhší časový úsek, pretože kamera nebude pravdepodobne nepretržite nahrávať.

 

 

Čistý obraz za každých podmienok

Senzor: 2 Mpx, 1/3 Progressive Scan CMOS
Minimálne osvetlenie: 0.3 Lux
Šošovka: f = 2.8, F = 2.2, uhol záberu 145°
Denný a nočný režim: ICR filter (automatické prepínanie na čiernobiely obraz), rozpoznanie objektu v noci až na 15 m
Odstránenie šumu: technológia 3D denoise
Video kompresia: H.264 / MJPEG
Dátový tok: 64kbps - 4Mbps
Audio kompresia: G.711 / G.726
Video rozlíšenie: 1920x1080, 1280x720
Snímkovacia frekvencia: max. 25 fps
Audio vstup: vstavaný mikrofón
Audio výstup: vstavaný reproduktor
Port protokol: ONVIF
Podporované protokoly: TCP / IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP, atď.
Pamäť: microSD až 128 GB
WiFi štandard: WiFi802.11 b / g / n WiFi @ iba 2.4GHz
Frekvenčný rozsah: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz
Zabezpečenie: 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS
Prenosová vzdialenosť: vonku 20 m, vo vnútri 10 m
Mobilné aplikácie: pre Android 4.0 a novšie, IOS 6.0 a novšie
Prevádzková teplota: -28 ° C až 48 ° C
Odber: 1.5 - 3W (spustené všetky funkcie kamery)
Siréna: diaľkovo aktivovaná 110dB
Montážny podstavec: priemer 12 cm
Typ svetla: LED, nastaviteľný jas
LED výkon: max. 24W
Zorné pole: 270 °
Teplota svetla: 5000K (denné svetlo)
Napájanie: 110 - 260V
Vnútorné batérie: nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.