skladom

119,12 €
99,27 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce

Nejmenší fotopast od tradiční značky UOVision, vhodná pro všechny, kteří hledají malou, ale zároveň výkonnou fotopast. UOVision UV 557 lze použít jak na ochranu majetku, tak pro monitoring zvěře. K nezbytné výbavě patří zcela neviditelný přísvit 940nm, fotopast dokáže pořizovat fotografie i videa a díky malým rozměrům (120 mm x 95 mm x 65 mm) jí snadno ukryjete. Za příznivou cenu obdržíte fotopast se skvělým poměrem cena/výkon. K zajímavým funkcím patří také série až 10 snímků na jednu indikaci PIR (obvykle to bývají maximálně 3 snímky). Dosah PIR čidla je až 20m. O skvělý záznam se postará čočka s 8 Mpx. Menu i návod je samozřejmě v češtině. UV557 má integrovaný průvlek pro lanový zámek, který slouží k zabezpečení fotopasti.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Brinno BCC100
skladom
200,51 €
240,61 €
ScoutGuard MG984G-30mHD
286,26 €
343,51 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.