nie je skladom

199,99 €
166,66 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

AKCIOVÉ PONUKY
FOTOPASCE
Fotopasce s GSM

Použite na ochranu majetku je to najúčinnejšie riešenie na poli moderných fotopascí. FOXcam SG880MK-14mHD prenáša fotografie v rozlíšení 1024 × 720 bodov. Vďaka technológii FOXmove je dosah PIR čidla fotopasce neuveriteľných 18 metrov! Revolučná technológia FOXraw zaobstará nočné zábery s minimálnym šumom čitateľné na vzdialenosť 12 metrov! Ak pridáme funkciu diaľkovej správy, dostávame veľmi účinný nástroj na stráženie domov, chát, záhrad, garáží a iných priestorov. Na svoje si prídu aj milovníci prírody a poľovníci. Obrysovo je možné vidieť zver na vzdialenosť až 30 metrov!

TIP: Viete že väčšina fotopascí prenáša na email fotografie iba v rozlíšení 640 × 480 alebo 800 × 600? FOXcam SG880MK-14mHD vie preniesť fotografie v rozlíšení až 1024 × 720 bodov!

 

FOXmove_ICON.jpg

FOXmove je patentovaná technológia, ktorá posúva fotopasce FOXcam ďaleko pred konkurenciu. Podľa testov je fotopasca schopná zaobstarať o 30 - 60% fotografií viac, než bežné, drahšie fotopasce. Čo to znamená? Jednoducho fotopasca dokáže zaobstarať viac záznamov a tým minimalizovať možné straty, ktoré mohli vzniknúť v dôsledku nevhodne zvolenej fotopasce.

 

FOXraw_ICON.jpg

FOXraw je patentovaná technológia pre spracovanie obrazu zo surových dát CMOS čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálne bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prinášajú bežný obraz. FOXraw minimalizuje šum nočnej scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denné fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb. Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto funkciu oceníte najmä pri strážení majetku!

 

FOXraw vyčarí nadherné zábery

FOXRAW.jpg

FOXraw je špičková technológia, ktorá dodá snímkam správny kontrast, hĺbku a gamut. Nočná scéna je vykreslená podľa krivky, bez prepálenia aj na krátku vzdialenosť pri použití dostatočne rýchle expozície = minimalizácia rozmazania pohybom!

Pohodlné a presné zameranie fotopasce na cieľ

FRONT_LCD.jpg

Vďaka vstavanej LCD obrazovke v prednej časti stačí fotopascu zapnúť, manuálne urobiť fotografiu a spraviť korekciu presného zamerania! Model FOXcam SG880MK-14mHD disponuje laserovým ukazovadlom, s ktorým bude zameranie fotopasce hrou.

Dostatočne rýchla

TRIGGER_SPEED.jpg

Fotopasca je vďaka technológii FOXmove dostatočne rýchla, fotí s oneskorením 0,7 s. Táto rýchlosť fotopascu predurčuje aj pre nasadenie na kratšie vzdialenosti okolo 5 metrov! Technológia FOXmove navyše prináša väčšiu citlivosť s potlačením nežiaducich spúšťačov externých vplyvov.

Spoľahlivé odosielanie snímok

SMS_GSM.jpg

FOXcam SG880MK-14mHD spája to najlepšie na trhu. Prepracované SMS ovládanie fotopasce, vysoká kvalita odosielaných fotiek v rozlíšení 1024 × 720 bodov! Energeticky úsporný GSM modul s vysokým ziskom signálu.

Bezkonkurenčný detekčný dosah PIR čidla

FOXmove.jpg

Multizónová detekčná zóna technológie FOXmove umožňuje dosiahnuť väčšiu selektivitu a predlžuje detekčnú vzdialenosť až o 34%!

Univerzálne zariadenie vhodné pre ochranu majetku aj poľovníctvo

USAGE.jpg

Fotopasca FOXcam SG880MK-14mHD je univerzálne zariadenie, ktoré spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na stráženie majetku. Rovnako tak nájde uplatnenie aj pre výkon poľovníctva.

Podpora dobíjacích batérií

Batteries.jpg

Fotopasce FOXcam podporujú dobíjacie batérie typu AA. Vďaka tomu môžete ušetriť značnú sumu na prevádzkových nákladoch.

České menu: áno
GSM brána: Áno, 2G
Zobrazovací senzor: CMOS senzor 5 megapixelov
Rozlíšenie fotografií: 5/8/14 megapixelov
Objektív: F = 2.2 mm / FOV (uhol záberu) = 55 °
Záznam videa: HDReady / D1
Záznam zvuku: Áno
Pamäť: SD karta (až 32 GB)
Neviditeľný prísvit: Áno
Typ osvetľovacej jednotky: IR LED 940nm IR blesk: dosah 15 metrov
Vzdialenosť snímania PIR senzorov: 10-17 m pri 20 C ° normálnej citlivosti
Diaľkový ovládač: Áno (pre účely nastavenie)
Výdrž na batériách: až 1 rok
Nekonečná slučka SD karty: Nie
Duálny časovač: ÁNO - 24 hodín
Hmotnosť: 192 g bez batérií

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Brinno BCC100
skladom
195,39 €
234,47 €
UOVision GLORY LTE + 8 GB karta zdarma
300,35 €
360,42 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.