skladom
8595584639736

41,74 €
34,78 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Bluetooth slúchadlá a reproduktory

Nový rad bluetooth reproduktorov značky CEL-TEC na rok 2018 STEREO MASTER v true wireless (plne bezdrôtovom) prevedení. Reproduktory je možné prevádzkovať prepojené pomocou silného magnetu ako jeden kus, rozpojené prehrávajúce z rovnakého zdroja pre perfektný stereo zážitok alebo každý zvlášť nezávisle od seba.

Recenzie reproduktorov na servere Appliště TU.

 

 

CEL-TEC stereo masterOsloboďte sa od káblov

Bluetooth reproduktory CEL-TEC STEREO MASTER prichádzajú na trh v takzvanom true wirelles prevedení, teda naozajstné bezdrôtové! Užijete si tak čistý stereo zvuk bez starostí o dĺžku kábla a ich večné zamotanie. Jediný kábel, ktorý budete potrebovať je na nabíjanie a to až po 8 hodinách prehrávania. Vďaka oddelenému prevedeniu budete mať vždy istotu perfektného uhla pre ten správny stereo zážitok. Reproduktory možno tiež spojiť pomocou silných magnetov do jedného, čo oceníte predovšetkým pri cestovaní a prenášaní reproduktorov, čomu napomáha aj odolné silikónové puzdro. 


 

 

CEL-TEC stereo masterVysoký stereo výkon

O perfektný hudobný zážitok sa starajú 20 mm reproduktory. Každý z reproduktorov disponuje hudobným výkonom 5 W, čo je vzhľadom k veľkosti naozaj úctyhodný výkon, ktorý sa prejaví ihneď po zapnutí. Nechajte sa uniesť hlbokými basmi, plnými stredmi, čistými výškami a užite si obľúbenú muziku v jedinečnom stereo zážitku kdekoľvek práve budete. O vyplnenie celého priestoru zvukom sa stará 360 ° technológia FullRoom, ktorá ho vysiela do všetkých smerov.


 

 

stereo-master-odolny-black.jpgOdolné prevedenie

Reproduktory CEL-TEC STEREO MASTER sa nemusíte báť vziať ani do terénu. Samotné reproduktory majú krytie IPX5 - sú vodeodolné a prachuvzdorné, nevadí im teda dážď a prašné cesty, ak ich vložíte do odolného silikónového obalu, bez problémov zvládnu aj nejaký ten drobný pád (z 1,5 m). Puzdro je navyše vybavené očkom, ktoré uľahčí prenášanie a umožní jednoduché pripevnenie napr. na batoh a to aj vďaka karabínke v balení.


 

 

stereo-master-bluetoth-web.jpgŠiroká konektivita

Reproduktory sú vybavené poslednou verziou bluetooth 4.2, ktorá ponúka dosah až 10 metrov, vysokú kvalitu prenosu signálu a úspornú prevádzku. Samozrejmosťou je spätná kompatibilita s nižšími verziami bluetooth. Bez problémov je tak možné reproduktory spojiť s televíziou, telefónom, tabletom, iPodom apod. Vďaka vstavanému mikrofónu možno tiež CEL-TEC STEREO MASTER využiť na telefónne hovory (handsfree). Pre možnosť pripojenia zariadenia, ktoré nemá bluetooth sú reproduktory vybavené AUX vstupom. Bez problémov môžete prehrávať hudbu zo starého mp3 prehrávača alebo moderného inteligentného telefónu. 


 

 

stereo-master-baterie.jpgAž 10 hodín počúvania

Každý reproduktor je vybavený nabíjacou batériou s kapacitou 1000 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 10 hodín počúvania hudby (pri strednej hlasitosti). Nabíjanie sa vykonáva pomocou microUSB konektora, teda najrozšírenejšieho konektora súčasnosti. V balení je navyše dvojitý kábel, aby bolo možné nabíjať oba reproduktory súčasne pomocou jedného kábla.


 

Hlavné prednosti:

 • • Plne bezdrôtové prevedenie dvoch stereo bluetooth reproduktorov
 • • Spojenie do jedného kusa pomocou silného magnetu
 • • Vysoký výkon 2x 5 W - hlboké basy, plné stredy, čisté výšky
 • • Vodeodolné, prachuvzdorné a nárazuvzdorné (v silikónovom obale) prevedenie
 • • Nabíjacie batérie pre až 10 hodín prevádzky
 • • Bluetooth verzia 4.2
 • • AUX vstup
 • • Mikrofón - použitie ako hansfree

Hmotnosť: 250 g

Rozmery 1 reproduktora: 89 mm x 67 mm x 64 mm

Rozmery spojených reproduktorov: 178 mm x 67 mm x 64 mm

Výkon: každý 5 W

Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 000 Hz

Odstup signál / šum: 80 dB

Batéria: 2x 3.7 V, 1000 mAh

Doba prevádzky: až 10 hodín (stredná hlasitosť)

Pohotovostný režim: 2 týždne

Nabíjací čas: cca 2 - 3 hodiny

Dosah bluetooth: až 10 metrov

Bluetooth verzie: 4.2

Podporované profily: HFP / A2DP / AVRCP

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.