skladom

176,54 €
147,12 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Bezpečnostné kamery
IP kamery

Precízna dizajnová vnútorná mini IP PT WiFi kamera s 3 Mpix rozlíšením, IR prísvit do 10 m, zabudovaný mikrofón i reproduktor. Otáčanie kamery 355°, naklápanie 0° až 90°. Dosah WiFi je 50 m vo voľnom priestore. Ovládanie cez Ethernet. Napájanie cez priložený adaptér 5 V = / 8,5 W.

 

 

 

 

Automatický nočný režim

Vďaka automatickému IR cut filtru je kamera vhodná aj do prostredia s premenlivými svetelnými podmienkami. Pokiaľ je v mieste aplikácie dostatok svetla, vyhotovuje farebné záznamy, akonáhle scéna stmavne, automaticky prepne na čiernobiely obraz. Za jakýhkoliv svetelných podmienok tak máte dokonalý prehľad o dianí!

 

 

 

Oblasti záujmu

Oblasť záujmu je užívateľom definovaná oblasť v obraze, na ktorú sa kamera zameria a ponechá ju v plnej kvalite obrazu (napr. Vstupné dvere). Okolitú oblasť tiež zaznamená, ale v zníženej kvalite, čím dôjde k výraznej úspore prenesených dát a teda aj miesta na úložisku.

 

IPC-A35-roi.jpg

 

IPC-A35-smart-IR.jpg

Inteligentný IR prísvit

Vďaka infračervenému prísvitu dokáže kamera zaznamenať obraz ako pri slabom osvetlení, tak aj za úplnej tmy. Pokročilá technológia Smart IR prispôsobuje intenzitu infračervených LED vzdialenosti objektu, zabraňuje tým tak presvieteniu objektu, kedy u kamier, ktoré túto technológiu nemajú, dochádza napr. k bielej tvári a pod. Výkonné IR LED dokážu v úplnej tme osvietiť objekt vzdialený až 10 metrov.

 

 

 

Otočenie obrazu

Zaznamenávanie nepotrebných miest, ako sú napr. steny chodby, zvyšujú dátovú náročnosť bez pridanej hodnoty. Funkcia otočenia obrazu umožní otočenie obrazu v krokoch po 90° pre lepšiu optimalizáciu zaznamenávaného videa.

 

IPC-A35-flip.jpg

 

 

IPC-onvif.jpg

 

Interoperabilita

Kamera zodpovedá štandardu ONVIF (Open Video Video Interface Forum), ktorý zaistí kompatibilitu a bezproblémovú komunikáciu so sieťovými záznamovými zariadeniami bez ohľadu na výrobcu.

 

 

 

Prepracovaná aplikácia pre inteligentné telefóny

Lechange

 

 

 

Precizní designová vnitřní mini IP PT WiFi kamera s 3 Mpix rozlišením, IR přísvit do 10 m, zabudovaný mikrofon i reproduktor. Otáčení kamery 355°, naklápění 0° až 90°. Dosah WiFi je 50 m ve volném prostoru. Ovládání přes Ethernet. Napájení přes přiložený adaptér 5 V=/8,5 W.
 
 
 
 
Automatický noční režim
 
Díky automatickému IR cut filtru je kamera vhodná také do prostředí s proměnlivými světelnými podmínkami. Pokud je v místě aplikace dostatek světla, pořizuje barevné záznamy, jakmile scéna ztmavne, automaticky přepne na černobílý obraz. Za jakýhkoliv světelných podmínek tak máte dokonalý přehled o dění!.
 
 
 
 
 
Oblasti zájmu
 
Oblast zájmu je uživatelem definová oblast v obraze, na kterou se kamera zaměří a ponechájí v plné kvalitě obrazu (např. vstupní dveře). Okolní oblast také zaznamená, ale ve snížené kvalitě, čímž dojde k výrazné úspoře přenesených dat a tedy i místa na úložišti.
 
 
 
 
 
 
 
 
Inteligentní IR přísvit
 
Díky infračervenému přísvutu dokáže kamera zaznamenat obraz jak při slabém osvětlení, tak za úplné tmy. Pokročilá technologie Smart IR přízpůsobuje intezitu infračervených LED vzdálenosti objektu, zabraňuje tím tak přesvícení objektu, kdy u kamer, které tuto technologii nemají dochází např. k bílému obličeji apod. Výkonné IR LED dokáží v úplné tmě osvítit objekt vzdálený až 10 metrů.
 
 
 
 
 
Otočení obrazu
 
Zaznamenávání nepotřebných míst, jako jsou např. stěny chodby, zvyšují datovou náročnost bez přidané hodnoty. Funkce otočení obrazu umožní otočení obrazu v krocích po 90° pro lepší optimalizaci zaznamenávaného videa.
 
 
 
 
 
 
 
 
Interoperabilita
 
Kamera odpovídá standardu ONVIF (Open Video Video Interface Forum), který zajistí kompatibilitu a bezproblémovou komunikaci se síťovými záznamovými zařízeními bez ohledu na výrobce.
 
 
 
 
 
Propracová aplikace pro chytré telefony
 
Lechange

 


Typ zariadenia: IP mini PT kamera s WiFi
Snímací prvok: 1/3 "3Megapixel progressive CMOS
Minimálne osvetlenie: 0,78 / 0 lux pri IR zapnuté / F2,0
Nočný režim: mechanický IR filter, Smart IR LED - 850 nm (dosah 10 m)
Objektív: fixný f = 3,6 mm / F2,0, horizontálny uhol 77 °
Maximálne rozlíšenie: 2048 x 1536 px (3 Mpix)
Maximálna snímkovacia rýchlosť: 20 sn / s pri 2048 x 1536 px
Kompresia videa: H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG
Audio vstupy / výstupy: 1/1 (zabudovaný mikrofón a reproduktor)
Otáčanie kamery (panning): 0 ° -355 °
Naklápanie kamery (tilt): 0 ° -90 °
Nastavenie autom. pohybu kamery: 25 predvolieb
Nastavenie: IE, Mozilla, Smart PSS softvér, DMSS mobilné aplikácie
Nastaviteľné funkcie: DWDR, 3D-DNR, HLC, BLC, AGC
Slot pre Micro SD kartu: Mikro SD (max.128 GB)
Ethernet: 1 x RJ45 (10/100 Mbps)
Komunikácia: Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n), 50 m v otvorenom priestore
Napájanie: 5 V = / 8,5 W (zdroj súčasťou balenia)
Prevedenie: plast
Farba: biela, čierna

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

MAKETA FD
skladom
5,63 €
6,76 €
PoE injektor 1
skladom
14,34 €
17,21 €
Dahua PFA136
skladom
8,74 €
10,49 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.