skladom
8595584640930

45,67 €
38,06 €

Poslať známemu   Vytlačiť

AKU
Externé batérie - Power banky
USB nabíjačky

Výkonná powerbanka AUKEY z radu Power Force s dvoma nabíjacími portami vrátane najnovšieho portu USB C (vstup / výstup) a veľkou kapacitou 10050 mAh. USB C port umožňuje nabíjať zariadenia vybavené rovnakým konektorom (kábel C - C) alebo nabiť powerbanku až 1,5x rýchlejšie než pomocou klasického microUSB konektora.


Technológia adaptívneho nabíjania AiPower
Power banka je vybavená technológiou AiPower, ktorá zaisťuje bezpečnejšie a rýchlejšie nabíjanie, než klasické USB porty. Inteligentná nabíjacia technológia s výstupom až 2.4A sa prispôsobí jedinečným potrebám nabíjania všetkých vašich zariadení a zabráni tak akémukoľvek poškodeniu batérie, nehrozí žiadne prebitie, skrat alebo prehriatie. Technológia AiPower je navrhnutá tak, aby poskytovala najbezpečnejšiu maximálnu nabíjaciu rýchlosť pre všetky vaše zariadenia. Nabíjajte napr. iPhone až 2x rýchlejšie než pomocou originálneho adaptéra.

Technológia Entire Protect
Powerbanka Auke PB-BY10 zaručuje spoľahlivé a bezpečné nabíjanie vašich zariadení vďaka technológii Auke Entire Protect. Pokročilé obvody a zabudované ochranné prvky, ktoré chránia vaše zariadenie pred nadmerným prúdom, prehriatím a prebitím.

Nabíjajte rýchlejšie, šetrite čas
S úctyhodným kombinovaným výkonom až 5.4A môžete dobíjať USB-C telefón plnou 15W rýchlosťou a ďalšie zariadenia 5V / 2.4A!

Univerzálna kompatibilita
Powerbanka je samozrejme navrhnutá tak, aby fungovala pre všetky zariadenia ako sú mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty, kamery, bluetooth reproduktory, slúchadlá a ďalšie.

1.5x rýchlejšie nabíjanie power banky
Vďaka vstupu USB-C možno dobiť plnú kapacitu 20100 mAh za iba 3,5 hodín s nabíjacím prúdom až 3A. Veľká kapacita nemusí znamenať nekonečné nabíjanie!

Indikátor stavu batérie
Vďaka indikačným LED máte vždy prehľad o kapacite power banky.

Kapacita: 10050 mAh

USB-C vstup / výstup: 5V 3A

USB port výstup: 5V 2.4A

Hmotnosť: 188 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.