skladom

47,05 €
39,21 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Externé batérie - Power banky
USB nabíjačky
Qualcomm Quick Charge 3.0
Powerbanka je vybavená technológiou Qualcomm 3.0, ktorá dokáže nabíjať zariadenia až 4x rýchlejšie ako bežné nabíjačky a powerbanky.
 QC3.0.gif
Technológia adaptívneho nabíjania AiPower
AiPower pomáha k čo najväčšej životnosti batérií vďaka šetrnému nabíjaniu a zároveň vyššej nabíjacej rýchlosti. Inteligentná nabíjacia technológia s výstupom až 2.4A sa prispôsobí jedinečným potrebám nabíjania všetkých vašich zariadení a zabráni tak akémukoľvek poškodeniu batérie, nehrozí žiadne prebitie, skrat alebo prehriatie. Technológia AiPower je navrhnutá tak, aby poskytovala najbezpečnejšiu maximálnu nabíjaciu rýchlosť pre všetky vaše zariadenia.
 
Univerzálna kompatibilita
Powerbanka je samozrejme navrhnutá tak, aby fungovala pre všetky zariadenia ako sú mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty, kamery, bluetooth reproduktory, slúchadlá a ďalšie.
 
Indikátor stavu baterie
Vďaka LED máte vždy prehľad o kapacite power banky.
 
Veľká kapacita
Kapacita 10050 mAh umožní nabiť iPhone 6s 7,5x alebo Galaxy S7 4,4x alebo napr. IPad Air 1.5x.

Kapacita: 10050 mAh

MicroUSB vstup: 5V 2A

USB výstup (Quick Charge 3.0): 3.6 - 6.5V 3A, 6.5V - 9V 2A, 9V - 12V 1.5A

USB výstup (AiPower): 5V 2.4A

Hmotnosť: 210 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.