nie je skladom

38,21 €
31,84 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

Bluetooth slúchadlá a reproduktory

Užite si voľnosť s bezdrôtovými slúchadlami CEL-TEC Q1 na počúvanie hudby aj telefonovanie!

 

cel-tec-Q1-bluetooth.jpgBEZDRÔTOVÝ PRENOS V ŠPIČKOVEJ KVALITE

Slúchadlá s mikrofónom CEL-TEC Q1 sú vďaka pokročilému chipsetu CSR 8640 veľmi rýchle, spoľahlivé a patria medzi špičku v segmente. Verný zvuk s vynikajúcimi basmi vyvolá dokonalý zážitok z počúvania hudby doma aj na cestách. Vďaka podpore technológie AptX sa do vašich uší dostanú tóny v čo najvyššej možnej kvalite bez zbytočnej kompresie. Slúchadlá CEL-TEC Q1 je možné prepojiť s celým množstvom bluetooth zariadení podporujúcich príslušné profily (SP, HFP, A2DP a AVRCP). Počúvanie si tak môže užívať nielen z mobilného telefónu, ale tiež napríklad z PC, notebooku, MP3 prehrávača, Hi-fi sústavy alebo televízora. Využitie slúchadiel je tak naozaj obrovské - šport, outdoorové aktivity, handsfree, Skype, PC hry, počúvanie hudby, sledovanie TV, v zamestnaní, ...


cel-tec-Q1-noise.jpgTECHNOLÓGIA POTLAČENIA OKOLITÉHO HLUKU

Slúchadlá CEL-TEC Q1 nie sú vhodné len na počúvanie hudby, sú tiež skvelou voľbou na telefonovanie s priateľmi a rodinou. Technológia CVC ™ Noise Cancellation potlačí okolitý šum a vy tak budete mať v slúchadlách čistý a jasný hlas hovoriaceho. Rovnako tak váš hlas bude oveľa jasnejší a zbavený od okolitého hluku. Získavate vysoko kvalitné handsfree pre telefonovanie dokonca aj na ulici alebo vo vnútri nákupného centra.

 


cel-tec-Q1-pohodlne.jpgPOHODLNÉ NOSENIE

Bezdrôtové slúchadlá Q1 vám umožnia vychutnať si obľúbenú hudbu aj v pohybe. Pohodlné a pevné uchytenie v uchu zabezpečí, že slúchadlá zostanú na svojom mieste pri behu, cvičení alebo napríklad jazde na bicykli. Pri takýchto aktivitách sa samozrejme počíta so stekajúcim potom alebo nepriazňou počasia, vodeodolné prevedenie (IPX4) slúchadiel zaistí maximálnu ochranu elektroniky. V balení slúchadiel sú navyše 3 veľkosti špuntov, nie je teda potrebné sa obávať, že by vám nesadli do uší. Vďaka hmotnosti len 12g navyše nebudete ani vedieť, že máte slúchadlá na hlave.


cel-tec-Q1-magnet.jpgMAGNETY PRE ĽAHKÉ PRENÁŠANIE

Upracte slúchadlá po ukončení počúvaní jednoducho tým, že ich nosíte okolo krku pomocou magnetov. Kedykoľvek tak máte okamžitý prístup ku slúchadlám, bez toho aby ste museli prehľadávať vrecká alebo batoh. A okrem toho - vyzerajú skvele vďaka elegantnému kovovému prevedeniu!

 

 

 


cel-tec-Q1-ovladani.jpgOVLÁDANIE NA KÁBLI

Zvlášť pri pohybe oceníte voľnosť, akú bezdrôtové slúchadlá prinášajú. Vďaka vstavanému mikrofónu je možné slúchadlá použiť aj na telefonovanie. Pomocou tlačidiel na kábli môžete prijímať hovory, ovládať hlasitosť aj posúvať skladby, bez toho aby ste museli vyťahovať svoj mobilný telefón. Bluetooth 4.1 navyše zaisťuje veľký dosah až 10m, môžete sa tak pohybovať po celej miestnosti bez zhoršenia kvality signálu.

 

 


cel-tec-Q1-baterie.jpgNABÍJACIE BATÉRIE - AŽ 8 hodín počúvania

Vnútri slúchadiel CEL-TEC Q1 je ukrytá batéria, ktorá poskytne dostatok energie až na 8 hodín telefonovania alebo počúvania hudby. Slúchadlá je možné nabíjať prostredníctvom microUSB konektora, ktorým je vybavený takmer každý telefón, priamo z PC, powerbanky alebo s adaptérom zo siete.

 

 

 


cel-tec-Q1-obsah-baleni.jpgOBSAH BALENIA:

 • • 1 x slúchadlá CEL-TEC Q1
 • • 1 x nabíjací USB kábel
 • • 3 x špunty do uší: malé, stredné, veľké
 • • 1 x manuál
 • • 1x ochranné puzdro (EVA case)

 

 

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC F5A
skladom
92,82 €
111,38 €
CEL-TEC BS4
skladom
25,64 €
30,77 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.