skladom

33,08 €
27,57 €

Poslať známemu   Vytlačiť

USB nabíjačky

Qualcomm Quick Charge 3.0Adaptér je na USB-C portu vybaven technologií Qualcomm Quick Charge 3.0, která dokáže nabíjet zařízení až 4x rychleji než běžné nabíječky, 2x rychleji než Quick Charge  1.0 a je až o 38% účinnější než Quick Charge 2.0. Quick Charge 3.0 je zpětně kompatibilní s technologií Quick Charge 1.0 a Quick Charge  2.0 a podporuje širokou škálu konektorů: USB typ A, micro USB, USB typ C nebo proprietární konektory (iPhone).Technologie adaptivního nabíjení AiPowerZbylé dva USB-A porty disponují technologií AiPower, která pomáhá k co největší životnosti baterií díky šetrnému nabíjení a zároveň vyšší nabíjecí rychlosti. Inteligentní nabíjecí technologie s výstupem až 2.4A se přizpůsobí jedinečným potřebám nabíjení všech vašich zařízení a zabrání tak jakémukoliv poškození baterie, nehrozí žádné přebití, zkrat nebo přehřátí. Technologie AiPower je navržena tak, aby poskytovala nejbezpečnější maximální nabíjecí rychlost pro všechna vaše zařízení.

Univerzální kompatibilitaNabíječka je samozřejmě navržena tak, aby fungovala pro všechna zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety, fotoaparáty, kamery, bluetooth reproduktory, sluchátka a další.

Technologie Entire ProtectNabíječka AUKEY PA-Y4 zaručuje spolehlivé a bezpečné nabíjení vašich zařízení díky technologii Aukey Entire Protect. Pokročilé obvody a zabudované ochranné prvky, které chrání vaše zařízení před nadměrným proudem, přehřátím a přebitím

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.