skladom

26,08 €
21,73 €

Poslať známemu   Vytlačiť

USB nabíjačky

Qualcomm Quick Charge 3.0
Adaptér je vybavený technológiou Qualcomm Quick Charge 3.0, ktorá dokáže nabíjať zariadenia až 4x rýchlejšie ako bežné nabíjačky, 2x rýchlejšie než Quick Charge 1.0 a je až o 38% účinnejší ako Quick Charge 2.0. Quick Charge 3.0 je spätne kompatibilný s technológiou Quick Charge 1.0 a Quick Charge 2.0 a podporuje širokú škálu konektorov: USB typ A, micro USB, USB typ C alebo proprietárne konektory (iPhone).

Technológia adaptívneho nabíjania AiPower
AiPower pomáha k čo najväčšej životnosti batérií vďaka šetrnému nabíjaniu a zároveň vyššej nabíjacej rýchlosti. Inteligentná nabíjacia technológia s výstupom až 2.4A sa prispôsobí jedinečným potrebám nabíjaniu všetkých vašich zariadení a zabráni tak akémukoľvek poškodeniu batérie, nehrozí žiadne prebitie, skrat alebo prehriatie. Technológia AiPower je navrhnutá tak, aby poskytovala najbezpečnejšiu maximálnu nabíjaciu rýchlosť pre všetky vaše zariadenia.

Univerzálna kompatibilita
Nabíjačka je samozrejme navrhnutá tak, aby fungovala pre všetky zariadenia ako sú mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty, kamery, bluetooth reproduktory, slúchadlá a ďalšie.

Technológia Entire Protect
Nabíjačka AUKEY PA-T16 zaručuje spoľahlivé a bezpečné nabíjanie vašich zariadení vďaka technológii Aukey Entire Protect. Pokročilé obvody a zabudované ochranné prvky, ktoré chránia vaše zariadenie pred nadmerným prúdom, prehriatím a prebitím.

Vstup: 100 - 240V 50 / 60Hz 0.9A (Max) V

USB výstup (AiPower): 5V 2.4A (Max)

USB výstup (Quick Charge 3.0): 3.6V - 6.5V 3A, 6.5V 9V 2A, 9V - 12V 1.5A

Celkový výkon: 34.5 W

Hmotnosť: 116 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

NITECORE UM20
skladom
21,80 €
26,16 €
ENOOK X1 Plus
skladom
6,48 €
7,78 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.