skladom

86,23 €
71,86 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre InCAM

Kamerová sada CEL-TEC Color InCam - 9 Dual je vybavená dvojicou farebných kamier (čelné a bočné) s LED prisvietením. Tvárny kábel s priemerom 9 mm a dĺžkou 1 m. Medzi čelnou a bočnou kamerou možno prepínať pomocou tlačidla. Vhodný doplnok pre inšpekčné kamery InCam 850, 950 a 990 Dual (v tej je rovnaký kábel súčasťou balenia).

 

Špecifikácia Hodnota
Priemer kábla: 9 mm
Dĺžka kábla: 1m
Rozlíšenie: 2x 640x480   
Prisvietenie: áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.