skladom
8595584635035

8,36 €
6,97 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát červenej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn. Farebné prevedenie batohu je ČERVENÉ (pozri úvodné fotografie), niektoré fotografie môžu byť ilustračné v inom farebnom prevedení.

 

 

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL Kingsons Pulse Red je vyrobený z kvalitného 600D nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Ďalšou výhodou je ľahké čistenie. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY Štandardom batohov Kingsons sú kvalitné zipsy. Nie je tomu inak ani pri modeli Pulse Red. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom tohto batohu. 

 

 

 

PRIESTRANNÉ PREVEDENIE Modelový rad Pulse vyčnieva nad ostatnými batohmi Kingsons na prvý pohľad. Zatiaľ čo väčšina batohov pôsobí seriózne a elegantne, tu je účel jasný - aktívny spôsob života, kedy je potrebné viac priestoru napríklad pre oblečenie na šport. Nechýba samozrejme oddelené vystlané vrecko na notebook a tablet veľkosti až 15.6". Predné vrecko ponúka veľa priestoru na veci potrebné pre vaše aktivity a tiež 2 menšie vrecká napr. na peňaženku alebo telefón.

 

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE Pri batohoch, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka oddelenému polstrovaniu v šiestich radoch bude nosenie batohu Pulse radosťou aj po niekoľkých hodinách.

 

 

 

BEZPEČNOSTNÉ BEDROVÉ VRECKO Bedrové polstrovanie na zadnej strane batohu slúži tiež ako bezpečnostné vrecko proti zlodejom. Túto kapsu ocení každý, kto často cestuje alebo sa pohybuje vo väcších davoch ľudí. Vrecko je dostatočne veľké pre doklady, peňaženku alebo napr. mobilný telefón.

 

 

 

 

                                       O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

                                       

O společnosti KINGSONS
Kingsons je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oboru digitálních batohů na světě. Byla založena v červenci roku 1997, jedná se tedy o stabilní firmu s již dvacetiletou tradicí, která vyrobí na 4 milionů batohů za rok. Kingsons zaměstnává více než 400 lidí, např. designové oddělení čítá 8 pracovníků, oddělení kvality 10 zaměstnanců. Sídlo společnosti se nachází v čínském městě Huadu, další velké pobočky jsou v městech Shenzhen a Shanghai. V roce 2011 získala řada batohů Kingsons zlatou medaili v designové soutěži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní přes 100 technologických patentů a certifikátů kvality. Batohy Kingsons se prodávají po celém světě. S Kingsons spolupracují významné společnosti např. v Americe, Rusku, Francii, Brazílii a Indii.

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.42 kg
Rozmery: 73 x 33 x 50 cm
Farba: červená
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 3 oddiely na zip
Boky: bez vreciek
Chrbtové bedrové vrecko: áno
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta)  nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Smart Red 15,6
10,74 €
12,89 €
Kingsons Smart Green 15,6
10,42 €
12,50 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.