skladom
8595584635103

11,12 €
9,27 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát červenej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály a kvalitné zipsy a dizajn.

VYSOKO KVALITNÝ JACQUARD MATERIÁL Batoh Kingsons Evolution je vyrobený z vysoko kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. Batoh je vo veľmi podarenom a slušivom červeno-bielom prevedení.

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné vrecko ponúka 2 polstrované priehradky na tablet a notebook veľkosti až 15,6 ". Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku, knihy alebo náhradné oblečenie. Nechýba organizér na vizitky, písacie potreby, telefón alebo napríklad poznámkový blok. Ďalšie 2 vrecká sa nachádzajú v prednej časti batohu a sú zbavené akýchkoľvek priehradiek, využitie je teda čisto na vás. Samozrejmosťou je otvor na kábel slúchadiel.

PRVOTRIEDNE ZIPSY Štandardom batohov Kingsons sú kvalitné zipsy. Nie je tomu inak ani pri modeli Pulse Red. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom tohto batohu.

 

KOMFORTNÉ POLSTROVANIE U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka komfortnému polstrovaniu na chrbte a vysoko kvalitným ramenným popruhom, ktoré možno využiť aj ako madlo pre prenos batohu, bude nosenie Kingsons Evolution radosťou aj po celom dni.

  

     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. Dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú   významné spoločnosti napr. V Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.62 kg
Rozmery: 42 x 27 x 8.5 cm
Veľkosť notebooku: 15,6"
Farba: červená
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Jacquard
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: bez vreciek
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) čiastočné

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.