skladom
8595584635875

25,57 €
21,31 €

Poslať známemu   Vytlačiť

USB a bezdrôtové nabíjačky

AUKEY prináša novú technológiu: Qualcomm Quick Charger 3.0 pre rýchlejšie nabíjanie, 3 Porty (2 pre bežné nabíjanie a 1 pre rýchlejšie nabíjanie), USB kábel: USB / MicroUSB Typ C

Zariadenie je kompatibilné s najnovšími zariadeniami: iPhone 7, iPad, Samsung, HTC QC2.0 atď.

Tento moderný a sofistikovaný autoadaptér vyniká svojou spoľahlivosťou a zvládne nabíjať viac prúdovo náročných zariadení naraz.

 

S AUKEY budete nabíjať bezpečne, zariadenie totiž obsahuje ochranu proti prebitiu.

 

Naviac ako darček je v balení 1m dlhý kábel USB s konektorom mirco USB typu C, ktorý je v súčasnosti najmodernejším konektorom a onedlho na trhu prevládne.

 

Obsah balenia:

 

1 x USB nabíjač do auta

1 x kábel - USB / micro USB Typ C

Technológia: Qualcomm Quick Charge 3.0

Vstup: DC 12-14V

Výstup porty 1-2: Dc 5v 2.4A MAX

Výstup port 3: Dc 3.6v-6.5v / 3A, 6.5V-9V / 2A 9V-12V / 1.5A - rýchlonabíjanie

Výkon: 42 W

Počet USB: 3

Rozmery: 62.5 x 62.5 x 32.5 mm

Hmotnosť: 27 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.