skladom
8595584634991

67,09 €
55,91 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

PRVOTRIEDNE ZIPSY  Batoh Kingsons Classic je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. 

 

 

ŠPIČKOVÝ VODEODOLNÝ MATERIÁL Kingsons Classic je vyrobený z ľahkej oblekovej látky vysokej kvality, ktorá nielenže vyzerá elegantne a je veľmi príjemná na dotyk, ale hlavne zabezpečuje vodeodolnosť batohu a je odolná proti opotrebovaniu. Nie je tak nutné používať žiadne pláštenky cez batoh, ako to býva u bežných batohov.

 

 

MAXIMÁLNA OCHRANA PRE VÁŠ NOTEBOOK Dno a boky hlavnej kapsy, ktorá je určená pre notebook veľkosti až 15,6 ", je vypolstrované špeciálnou a patentovanou bublinkovou konštrukciou zaisťujúcou výbornú odolnosť proti otrasom a prípadným prudším položením batohu na zem.

 

 

VIACVRSTVOVÉ PRAKTICKÉ PREVEDENIE Viacvrstvové prevedenie Kingsons Classic poskytuje batohu veľké množstvo praktických vreciek. Okrem hlavnej kapsy pre notebook veľkosti až 15,6 "je v batohu tiež vrecko pre iPad alebo tablet do veľkosti 10,1". Ostatné vrecká možno využiť pre bežné príslušenstvo k notebooku, telefónu, tabletu alebo akékoľvek veci dennej potreby ako je potrebné oblečenie na prezlečenie. Nechýba ani otvor na kábel slúchadiel. Prevedenie batohu vám zaručí, že budete mať vždy perfektný prehľad o vašich veciach.

              

 

                                     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.47 kg
Rozmery: 38 x 27.5 x 6 cm
Farba: šedá
Vodeodolnosť: áno
Materiál: ľahký oblekový materiál
Vonkajšok: 4 oddiely na zip
Boky: 2 vrecká
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:  áno
Air passage (proti poteniu chrbta) áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons White Dot 14,5
36,36 €
43,63 €
Kingsons Panther 15,6
nie je skladom
27,95 €
33,54 €
Kingsons Smart Grey 15,6
37,29 €
44,75 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.