skladom
8595584634984

14,96 €
12,47 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitná taška na plece čiernej farby. Produkty Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL Taška Kingsons Executive je vyrobená z vysoko kvalitného a ľahkého abrazívneho nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale aj proti vode a veľmi ľahko sa čistí.

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY Štandardom batohov Kingsons sú kvalitné zipsy. Nie je tomu inak ani pri modeli Pulse Red. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Zipsy sú navyše vždy perfektne zladené s celkovým dizajnom.

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE Výrobky Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné vrecko je vybavené polstrovanou priehradkou na tablet veľkosti až 10,1 ", zvyšný priestor možno využiť pre príslušenstvo k tabletu alebo iné nevyhnutnosti. V prednom vrecku je organizér pre predmety ako je napr. mobilný telefón alebo písacie potreby. K dispozícii je tiež zadné vrecko na zips bez špeciálnych priehradiek.

 

                               

 

 

 

     

O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0,5 kg
Rozmery: 22 x 5.5 x 26.5 cm
Farba: čeerna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 3 oddiely na zips
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Popruh na rameno: áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Arrow Grey 15,6
8,41 €
10,09 €
Kingsons Elite 15,6
14,48 €
17,38 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.