skladom

34,68 €
28,90 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát červenej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inovácie, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

Farebné prevedenie batohu je ČERVENO-BIELEJ (pozri úvodné fotografie), niektoré fotografie môžu byť ilustračné v inom farebnom prevedení, ukazujú však reálne usporiadanie a prevedenie batohu.

VYSOKOKVALITNÝ NYLONOVÝ MATERIÁL

Batoh Kingsons Arrow je vyrobený z vysoko kvalitného nylonového materiálu, ktorý je odolný proti vode a opotrebeniu z každodenného nosenia. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. Batoh je vo veľmi podarenom a slušivom červeno-bielom prevedení.

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE 

Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné vrecko ponúka 2 polstrované priehradky na tablet a notebook veľkosti až 15,6 "a tiež blokovaciu sieťovanú kapsu. Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku, učebnice alebo náhradné oblečenie. Predné vrecko je vybavené organizérom na vizitky, písacie potreby, telefón alebo napríklad poznámkový blok.

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY 

Batoh Kingsons Arrow je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE 

U batohov, ktoré sa majú stať vašim spoločníkom na cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka komfortnému polstrovaniu na chrbte a vysoko kvalitným ramenným popruhom, ktoré možno využiť aj ako madlo pre prenos batohu, bude nosenie Kingsons Evolution radosťou aj po celom dni.

 

 

 

                                      O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       


 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.55 kg
Rozmery: 28 x 12 x 42.5 cm
Farba: červená
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 2 oddiely na zip
Boky: bez vreciek
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) nie
Bedrové vrecko: nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.