skladom
8595584635028

33,01 €
27,51 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát šedej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inovácie, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

Farebné prevedenie batohu je ŠEDÉ (pozri úvodné fotografie), niektoré fotografie môžu byť ilustračné v inom farebnom prevedení.

VYSOKOKVALITNÝ  MATERIÁL

Kingsons Pulse Grey je vyrobený z kvalitného 600D nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Ďalšou výhodou je jednoduché čistenie. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. 

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY

Štandardom batohov Kingsons sú kvalitné zipsy. Inak tomu nie je ani pri modeli Pulse Grey. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

PRIESTRANNÉ PREVEDENIE

Modelový rad Pulse vyčnieva nad ostatnými batohmi Kingsons na prvý pohľad. Zatiaľ čo väčšina batohov pôsobí seriózne a elegantne, tu je účel jasný - aktívny spôsob života, kedy je potrebné viac priestoru napríklad pre oblečenie na šport. Nechýba samozrejme oddelené vystlané vrecko na notebook veľkosti až 15.6 "a tablet. Predné vrecko ponúka veľa priestoru na veci potrebné pre vaše aktivity a tiež 2 menšie vrecká napr. pre peňaženku alebo telefón.

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE 

U batohov, ktoré sa majú stať vašim denným spoločníkom na cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka oddelenému polstrovaniu v šiestich radoch, bude nosenie Kingsons Evolution radosťou aj po niekoľkých hodinách.

BEZPEČNOSTNÁ BEDROVÝ KAPSA
 
Bedrové polstrovanie na zadnej strane batohu slúži tiež ako bezpečnostné vrecko proti zlodejom. Túto kapsu ocení každý, kto často cestuje alebo sa pohybuje vo väcších davoch ľudí. Vrecko je dostatočne veľká pre doklady, peňaženku alebo napr. Mobilný telefón.

 

 

BEZPEČNOSTNÉ BEDROVÉ VRECKO

Bedrové polstrovanie na zadnej strane batohu slúži tiež ako bezpečnostné vrecko proti zlodejom. Túto kapsu ocení každý, kto často cestuje alebo sa pohybuje vo väcších davoch ľudí. Vrecko je dostatočne veľké pre doklady, peňaženku alebo napr. mobilný telefón.

 

                                      

 

O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       


 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.42 kg
Rozmery: 73 x 33 x 50 cm
Farba: šedá
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 3 oddiely na zips
Boky: bez vreciek
Chrbtové bedrové vrecko: áno
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.