skladom
8595584638739

33,54 €
27,95 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitná taška na rameno na notebook čiernej farby s USB. Produkty značky Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

 

VYSOKOKVALITNÉ NYLÓNOVÝ MATERIÁL
 
Taška Kingsons Smart je vyrobená z vysoko kvalitného nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale aj proti vode a veľmi ľahko sa čistí.

VYSOKOKVALITNÝ NYLONOVÝ MATERIÁL

Taška Kingsons Smart je vyrobená z vysokokvalitného nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale aj proti vode a veľmi ľahko sa čistí.

 

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE

Priehradka na notebook veľkosti až 15,6 "alebo iPad / tablet je dostatočne polstrovaná tak, aby bolo vaše elektronické zariadenie vždy v bezpečí a chránené. Dve vonkajšie vrecká ponúkajú priehradky pre písacie potreby, blok alebo peňaženku a dostatok priestoru pre ostatné veci dennej potreby. Hlavné vrecko je dostatočné pre príslušenstvo k notebooku, knihy, učebnice... Záleží len na vás, ako ho využijete.

 

 

INTEGROVANÝ USB KONEKTOR

Inovácia a netradičné vychytávky uľahčujúce život, to sú výrobky Kingsons! Modelový rad Smart je toho žiarivým dôkazom. Integrovaný USB konektor na boku tašky a vyše 0,5m dlhý kábel vnútri umožní jednoduché nabíjanie tiež na cestách, zatiaľ čo vaša powerbanka ostáva bezpečne vo vnútri tašky. Vnútorný USB kábel stačí napojiť na zdroj napájania (PowerBank, notebook, ...) a nabíjanie je pripravené! Kábel má navyše vlastné uzamykateľné vrecko, ak sa teda práve nevyužíva, nikde v taške neprekáža.

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY

Výrobky Kingsons si zakladajú na kvalite materiálov a zipsov, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

VARIABILNÉ PRENÁŠANIE

Cestovať s taškou Kingsons Smart je veľmi pohodlné a variabilné. Taška má polstrované madlá pre ručné prenášanie, taktiež zmäkčený popruh cez rameno, ale aj bočný popruh pre ľahké upevnenie na cestovný kufor s madlom.

 

 

                                     

 

   

O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Executive 10,1
27,95 €
33,54 €
Kingsons Classic 15,6
55,91 €
67,09 €
Kingsons Smart Black 15,6
37,29 €
44,75 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.