skladom

66,12 €
55,10 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát šedej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

 

VYSOKOKVALITNÉ POLYESTER MATERIÁL
 
Batoh Kingsons Solar je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu z polyesterových vlákien. To dáva batohu vysokú odolnosť proti vode a opotrebovaniu z denného nosenia. Spodná časť batohu je naviac spevnená a pogumovaná, čo dáva batohu obrovskú životnosť aj pri častom pokladaní v akomkoľvek teréne. Pogumovaná časť sa veľmi ľahko čistí za použitia iba vlhkej handričky.

VYSOKOKVALITNÝ POLYESTER MATERIÁL

Batoh Kingsons Solar je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu z polyesterových vlákien. To dáva batohu vysokú odolnosť proti vode a opotrebovaniu z denného nosenia. Spodná časť batohu je naviac spevnená a pogumovaná, čo dáva batohu obrovskú životnosť aj pri častom pokladaní v akomkoľvek teréne. Pogumovaná časť sa veľmi ľahko čistí za použitia iba vlhkej handričky.

 

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY 

Značka Kingsons si zakladá na celkovej kvalite batohov. Výnimkou samozrejme nie sú ani zipsy, ktoré sú u batohov úplne zásadné. Batoh Solar je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod pri manipulácii a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom tohto batohu.

 

 

 

SOLÁRNY PANEL A USB KONEKTOR

Inovácia a netradičné vychytávky uľahčujúce život, to sú batohy Kingsons! Model Solar je v tomto pohľade určite najďalej z celej ponuky. Odopínateľný solárny panel v prednej časti batohu a USB konektor na boku batohu je toho jasným dôkazom. Solárny panel je ideálny pre dobíjanie vašej powerbanky aj počas ciest! Vnútri batohu sú k dispozícii dva USB výstupy z panela. Vonkajší USB konektor môže byť pripojený priamo na solárny panel alebo ho možno pripojiť napr. k powerbanke a nabíjať tak mobilný telefón. Využitie záleží plne na vašich potrebách!

 

 

 

PRIESTRANNÉ PREVEDENIE

Batoh Kingsons Solar ponúka naozaj veľké množstvo priestoru a šikovných vreciek. Zadné polstrované vrecko opierajúce sa o chrbát je určené predovšetkým pre notebook a to až 15,6 "veľký. Do hlavného priestranného vrecka môžete uložiť, na čo si spomeniete. Od príslušenstva k notebooku, oblečenia až po učebnice a knihy. Vo vrecku sú navyše oddelené priehradky, ktoré je možné využiť pre uloženie powebanky, peňaženky, bloku, písacích potrieb a pod. Ďalší úložný priestor je v prednej časti pod solárnym panelom (odopínací v prípade potreby) a na bokoch batohu.

 

 

 

KOMFORTNÉ NOSENIE

U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom a parťákom na dlhých cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka oddelenému polstrovaniu v šiestich radoch a vysoko kvalitným ramenným popruhom bude nosenie batohu Solar radosť aj po niekoľkých hodinách.

 

 

 

                                 batoh solar

   O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

                                       

 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: 46.5 x 30 x 12.5 cm
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Polyester
Vonkajšok: 4 oddiely na zips
Boky: 2 vrecká
Priehradka na notebook: áno
Priehradka na tablet: áno
Priehradky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Smart Grey 15,6
35,57 €
42,68 €
Kingsons Panther 15,6
nie je skladom
26,66 €
31,99 €
Kingsons Smart Green 15,6
35,57 €
42,68 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.