nie je skladom

341,87 €
284,89 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE

Popis produktu:

Stavebná kamera Brinno BCC200 Pro HD sa skladá z upravenej časozbernej kamery TLC200 Pre 720p HD a ďalšieho príslušenstva na nahrávanie dlhotrvajúcich projektov. Umožňuje zaznamenávať stavebné projekty, ktoré trvajú mesiace, a po ich skončení poskytuje záznam celého procesu v časozbernom videu. Je to veľmi jednoduché - stačí nastaviť požadovaný časový interval a začať nahrávať. Potom, až si budete chcieť prezrieť výsledky, stačí zastaviť nahrávanie a prehrať si hotové časozberné video, ktoré kamera sama vytvorila. Nie je potrebná žiadna ďalšia editácia vytvorených fotografií. Stavebný set sa skladá z časozbernej kamery TLC200Pro, odolného puzdra, držiaka na stenu a gumového remienka. Držiak na stenu je vybavený kĺbom, ktorý umožňuje nastaviť presne taký uhol, ktorý potrebujete.

Kamera je napájaná zo štyroch AA batérií. Pri časovom intervale 2 sekúnd (so scénickým nastavením "daylight") zaznamená kamera na batérie až 240.000 snímok, čo je približne päť dní. Pri nastavení intervalu 5 minút vydrží batéria až 40 dní. V tomto prípade je výsledkom 12 snímok za hodinu, teda 288 snímok za deň a 11 520 snímok za 40 dní. Ak sa nastaví bežná rýchlosť prehrávania (30 snímok za sekundu), môžete celé video zhliadnuť za 384 sekúnd, teda niečo málo cez 6 minút. Samozrejme, je možné nastaviť časový interval na jednu sekundu alebo až na 24 hodín. Navyše je tu režim ASAP, ktorý umožňuje zachytávať 3-5 snímok za sekundu. Tiež je možné použiť funkciu časovača, ktorá umožňuje nastaviť, kedy má kamera začať nahrávať a kedy skončiť. Kameru je možné napájať aj pomocou micro-USB kábla, ktorý sa predáva samostatne.

Časozberná kamera TLC200 Pro je navrhnutá tak, aby mohla nahrávať aj pri nízkom osvetlení. Jej obrazový senzor má pixely s veľkosťou 4,2um, ktoré sú citlivé na nízke osvetlenie a zabudované HDR (vysoko dynamický rozsah), ktoré zaručujú, že snímky budú vo vysokej kvalite aj pri ostrom protisvetle. S týmito vlastnosťami sa nemusíte báť nahrávať vo dne aj v noci (kým je tu aspoň nejaký zdroj svetla). Objektív kamery je uchytený pomocou závitu CS-mount, takže ho možno podľa potreby ľahko obmieňať. Dodávaný objektív má ohniskovú vzdialenosť 19 mm a 112 ° širokouhlý záber.

Odolný držiak
Vysokokvalitný držiak z hliníkovej zliatiny je nesmierne pevný a upravený tak, aby odolal záťaži až 40 kg. Držiak možno pripevniť na rôzne povrchy - od trubiek, valcových predmetov až po konáre stromov atď. Je možné ľahko ho upevniť, je stabilný a vďaka otočnému kĺbu už nikdy nebudete mať problémy nastaviť presne taký uhol snímania, ktorý potrebujete.

Kamera:
Model TLC200 Pre
LCD obrazovka 1.44 "TFT LCD
120 ° Nastaviteľná poloha objektívu (kĺbový mechanizmus)
Vodovzdorný kryt ATH120 so stupňom krytia IPX4

Objektív:
Svetelnosť F2.0
Typ šošovky Asférická (sklenená)
Zorné pole 112 °
Ohnisková vzdialenosť 19 mm (35mm equivalent)
Zaostriteľná vzdialenosť od 1 cm (Minimum)

Sensor:
Typ: 1/3 "HDR senzor
Dynamický rozsah: 115dB
Rozlíšenie: 1.3 Mega pixel
Veľkosť pixelu: 4.2U
Citlivosť: 3650mV / lux-sec (Extra dobrá kvalita pri nízkom osvetlení)

Nahrávanie:
Časozberné video Formát: AVI
Rozlíšenie: 1280x720, 640x480
Formát fotiek: JPEG (len za použitia Shutter Line - nie je súčasťou balenia)
Rozlíšenie: 1280x720, 640x480
Pamäťové úložisko: SD karta (podporuje až do 32 GB)
   
Časový interval:
Najkratší (ASAP): Sníma 3 ~ 5 fotiek za sekundu
Vlastná: od 1 sekundy do 24 hodín
   
Napájanie:
Napájací zdroj: 4x AA batérie
DC IN: 5V (Micro USB konektor)
Životnosť batérie: Sníma 240.000 fotiek pri časovom intervale 2 sekundy

Rozmery:
Veľkosť (DxŠxV): 64 x 52 x 107 mm
Váha: 140 g (bez batérií)
Farba: Čierna

Balenie obsahuje:
- TLC200 Pro
- 4 AA batérie
- ochranný obal (ATH120)
- držiak na stenu
- gumový remienok

 

VÝHODY POUŽITIA ČASOZBERNÝCH STAVEBNÝCH KAMIER článok tu.

 

Stránky o produkte:

www.brinno.com/construction-camera/BCC200

 

Rozdiely a vylepšenia oproti predchodcovi BCC100:

asférická šošovka, vymeniteľná šošovka, HDR video (lepšie zvláda protisvetlo a nočné zábery), nastavenie scény, vyváženie bielej, Micro USB výstup, funkcia webkamery

 •   TLC200 F1.2
 •   4GB SD kartu
 •   4 AA batérie
 •   Ochranný obal (ATH110)
 •   držiak na stenu (AWM100)
 •   gumová páska

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Časozberná kamera Brinno BCC100
196,94 €
236,33 €
UOVision GLORY LTE + 8 GB karta zdarma
302,72 €
363,26 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.