skladom
8595584634953

43,63 €
36,36 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby s bielymi bodkami. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE
 
Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné polstrovaná kapsa ponúka priestor na notebook veľkosti až 14,5 ". Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúce napríklad pre príslušenstvo k notebooku alebo náhradné oblečenie. Druhá vrecko je vybavené priehradkami na poznámkový blok, mobilný telefón, peňaženku, kľúče a iné nevyhnutnosti. Ďalší úložný priestor ponúka predné vrecko a bočné sieťované vrecká.

PRAKTICKÉ PREVEDENIE

Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné polstrované vrecko ponúka priestor na notebook veľkosti až 14,5 ". Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku alebo náhradné oblečenie. Druhé vrecko je vybavené priehradkami na poznámkový blok, mobilný telefón, peňaženku, kľúče a iné nevyhnutnosti. Ďalší úložný priestor ponúka predné vrecko a bočné sieťované vrecká.

 

 

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL

Kingsons White Dot je vyrobený z kvalitného 420D nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE

U batohov pre denné nosenie je samozrejme dôležité aj pohodlie. Polstrovanie modelu White Dot ponúka komfort pre váš chrbát a ramená. Dômyselný systém odvetrávania AIR PASSAGE navyše zaisťuje cirkuláciu vzduchu.

 

 

 

KVALITNÉ ZIPSY

Štandardom batohov Kingsong sú kvalitné zipsy. Inak tomu nie je ani pri modeli White Dot. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom tohto batohu.

 

 

MAXIMÁLNA OCHRANA PRE VÁŠ NOTEBOOK

Dno a boky hlavnej kapsy, ktorá je určená pre notebook veľkosti až 14,5 ", je vypolstrované špeciálnou a patentovanou bublinkovou konštrukciou zaisťujúcou výbornú odolnosť proti otrasom a prípadným prudším položením batohu na zem.

 

 

                                     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0,72    kg
Rozmery: 40 x 13 x 30 cm
Farba: čierna s bielymi bodkami
Vodeodolnosť: áno
Materiál: 420D Nylon
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: sieťované vrecká
Priehradka na notebook: áno 14,5"
Priehradky na kancelárske potreby:   áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Classic 15,6
55,91 €
67,09 €
Kingsons Spartan 15,6
nie je skladom
12,04 €
14,45 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.