skladom

71,71 €
59,76 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Aku náradie CEL

V plastovom kufríku uložená, ľahká, kompaktná a pritom výkonná akumulátorová vŕtačka / skrutkovač z radu produktov + Ion, poháňaná akumulátorom 10,8 Li-Ion s dvojrýchlostnou prevodovkou, nastaviteľným krútiacim momentom, integrovanou vodováhou a komfortnou rukoväťou z mäkčeného plastu, ktorá zabezpečí bezpečné držanie v ruke pri práci.

 

YouTube

Balenie obsahuje:
vŕtačku
stolnú nabíjačku
akumulátor 10,8V Li-Ion
odolný plastový kufrík, balené v šedom kartóne

Parametre:

2 rýchlostná prevodovka
24 stupňov nastavenia krútiaceho momentu
Regulátor otáčok s pozvoľným štartom
Li-Ion batéria kompatibilná s akumulátorovou vibračnou brúskou MT1
Nabíjanie batérie 1 hodina
Váha 0,88 kg
Krútiaci moment 20 Nm
Bezkľúčové skľučovadlo do priemeru 10 mm
Otáčky 0-400 / 1 300

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.