nie je skladom

134,41 €
112,01 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE
Fotopasce bez GSM

Fotopasca FORESTCAM TINY vychádza z obľúbeného a kvalitného modelu LS870! Všetky kľúčové vlastnosti a hardvér bol zachovaný, len vtesnaný do menšieho tela. Vznikla tak najmenšia fotopasca na trhu s priaznivou cenou a výkonom oveľa drahších fotopascí. Dosah PIR čidla22 metrov a neviditeľný prísvit 940nm až na vzdialenosť 17 metrov hovorí za všetko. K tomu kvalitné fotografie v rozlíšení až 12MP a FULLHD video so zvukom. Výkon fotopasce dokazuje aj rýchlosť spúšte, ktorá je menšia ako 1 sekundu.

Fotopasca TINY disponuje funkciami oveľa drahších modelov, medzi ktoré patrí napr. ochrana fotopasce pomocou PIN kódu, časovač pre nastavenie presného času, kedy má byť fotopasca aktívna a časozber. Užitočné je tiež pomenovanie fotopasce, ktoré príde vhod predovšetkým pri nasadení viacerých fotopascí. Za zmienku určite stojí aj možnosť nastavenia dvoch výkonov prísvitu. V neposlednom rade je dôležitá veľmi kvalitná kamufláž, ktorá je vytvorená špeciálne pre naše lesy.

U fotopascí je samozrejme predpoklad, že budú používané vo vonkajšom prostredí za každým podmienok. Krytie IP66 zaisťuje fotopasci FORESTCAM TINY dostatočnú ochranu pred všetkými rozmarmi počasia, netreba sa napríklad báť ani poriadneho lejaku. Fotopasca TINY sa nezľakne zimy ani horúčavy, používať ju možno od -20 °C do + 60 °C. Celý rok a za každých podmienok je FORESTCAM TINY pripravená byť vaším pomocníkom!

Ovládanie fotopasce TINY je veľmi jednoduché a intuitívne. Na pohyb v menu slúžia len 2 tlačidlá, pomocou nich pohodlne nastavíte všetky dôležité parametre. Nastavenie uľahčuje zrozumiteľné a kompletne české menu.

FORESTCAM TINY má perfektne vyriešené energetické hospodárenie a radí sa medzi najúspornejšie fotopasce na trhu. Napájanie je pomocou štyroch AA batérií, na ktorých fotopasca vydrží 2.500 nočných snímok s prisvietením. Za dňa je teda možné dosiahnuť až 5.000 snímok. Fotopasca je tiež vybavená konektorom pre externé napájanie alebo solárny panel. K batériám je navyše veľmi ľahký prístup a nie je problém ich vymeniť priamo v teréne bez nutnosti demontáže fotopasce.


Aktivácia PIR: nastaviteľná (vysoká / stredná / nízka)

Rýchlosť odozvy: <1 sekunda

Hmotnosť: 0.17 kg

Prevádzková / skladovacia teplota: - 20 - + 60 ° C / -30 - + 70 ° C

Oneskorenie: 1 s - 60 min.

Sekvencia fotografií: 1 alebo 3 fotografie

Dĺžka videosekvencie: 10/20/30/60 sekúnd

Napájanie: 4x AA

Odber pri strážení: <0.25 mA (<6 mAh / deň)

Upevnenie, inštalácia: Popruh

Rozmery: 107 x 76 x 40 mm

Prevádzková vlhkosť: 5% - 90%

Certifikáty: FCC, CE, RoHS

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

FOXcam RANGER
skladom
79,88 €
95,86 €
BUNATY ONE + 16gb sd karta + batérie ZDARMA.
115,22 €
138,26 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.