skladom
8595584635165

10,09 €
8,41 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát šedej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

Farebné prevedenie batohu je ŠEDO-MODRÉ (viď. úvodné fotografie), niektoré fotografie môžu byť ilustračné v inom farebnom prevedení, ukazujú však reálne usporiadanie a prevedenie batohu.

 

VYSOKOKVALITNÉ NYLÓNOVÝ MATERIÁL
 
Batoh Kingsons Arrow je vyrobený z vysoko kvalitného nylonového materiálu, ktorý je odolný proti vode a opetřebení z každodenného nosenia. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švy zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. Batoh je vo veľmi podarenom a slušivom šedo-modrom prevedení.

VYSOKOKVALITNÝ NYLONOVÝ MATERIÁL

Batoh Kingsons Arrow je vyrobený z vysoko kvalitného nylonového materiálu, ktorý je odolný proti vode a opotrebeniu z každodenného nosenia. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. Batoh je vo veľmi podarenom a slušivom šedo-modrom prevedení.

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE

Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavné vrecko ponúka 2 polstrované priehradky na tablet a notebook veľkosti až 15,6 "a tiež uzamykateľné sieťované vrecko. Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku, učebnice alebo náhradné oblečenie. Predné vrecko je vybavené organizérom na vizitky, písacie potreby , telefón alebo napríklad poznámkový blok.

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY

Batoh Kingsons Arrow je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

KOMFORTNÉ POLSTROVANIE

U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka komfortnému polstrovaniu na chrbte a vysoko kvalitným ramenným popruhom, ktoré možno využiť aj ako madlo pre prenos batohu, bude nosenie Kingsons Evolution radosťou aj po celom dni.

 

 

 

                                      O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

                                       

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.55 kg
Rozmery: 28 x 12 x 42.5 cm
Farba: šedá
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: bez vreciek
Priehradka na notebook: áno
Priehradka na tablet: áno
Priehradky na kancelárske potreby: áno
Air passage (proti poteniu chrbta) nie
Bedrové vrecko: nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.