skladom
8595584630429

27,96 €
23,30 €

Poslať známemu   Vytlačiť

LED svietidlá, čelovky


VYSOKÝ VÝKON 180 LÚMENOV

Lampa CEL-TEC LL180 je osadená špičkovou LED diódou CREE XTE, ktorá poskytuje výkon až 180 lúmenov. Taký výkon vám postačí na osvietenie 20m plochy.

 

4 REŽIMY SVITU

Nie vždy sa samozrejme hodí využívať plný výkon 180 lúmenov. Preto je lampa LL180 vybavená ďalšími dvoma nižšími intenzitami svietenia (80lm a 20lm) a navyše aj režimom SOS.
 

ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA

Spodná časť svietidla je vybavená dvoma druhmi držiaku - očko pre zavesenie a polohovateľný držiak vybavený dvoma magnetmi. V balení je navyše kvalitná karabína pre ešte pohodlnejšie zavesenie lampy. LL180 tak môže byť položená na stole, zavesená v stane alebo napríklad upevnená na kovovom nosníku. Záleží na vašich potrebách.

 

 

NABÍJACIE BATÉRIE

Vnútri tela lampy CEL-TEC LL180 sa nachádza polymér lítiová batéria s kapacitou 2000mAh. Takáto kapacita poskytne lampe energiu na viac ako 5h svitu na plný výkon! Na najnižší výkon (20lm), ktorý je dostatočný napr. na čítanie knihy, bude lampa pri plnom nabití svietiť nepretržite 90h, teda takmer 4 dni!

Pre nabíjanie batérie slúži microUSB konektor skrytý pod gumovým krytom na tele lampy.Nad hlavným tlačidlom je navyše farebné indikačné LED, vďaka ktorému ľahko spoznáte, koľko energie vašej lampe ešte zostáva.

 

VODEODOLNÉ PREVEDENIE

Vodeodolné krytie IPX6 robí z LL180 ideálneho spoločníka na nepreberné množstvo vonkajších aktivít nehľadiac na počasie.


KOMPAKTNÉ PREVEDENIE


Vďaka malým rozmerom a hmotnosti len 90g nebudete o LL180 vedieť ani vtedy, keď ju budete prenášať vo vrecku. Akonáhle ju však rozsvietite, spoznáte jej silu a výkon.
 

Svetelný zdroj: CREE LED XTE

Napájanie: 2000mAh polymér lítiová batéria

Hmotnosť: 90g

Doba svitu: 6.5 - 90h


Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.