nie je skladom

23,27 €
19,39 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre športové kamery

Držiak s kvalitnou 3M lepiacou podložkou vhodný pre rovné povrchy. Vzhľadom k extrémne veľkej lepiacej ploche je ideálny nielen pre surf, snowboardy alebo lyže, ale aj pre ostatné rovné plochy, kde nie je menšia lepiaca plocha dostačujúca. Dvojdielna konštrukcia s bezpečnostným pútkom minimalizuje riziko straty kamery .

 

1ks Držiaku na snowboard a surfovaciu dosku

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

RAM montáž na trubky do 80mm
27,95 €
33,54 €
Držiak na suchý zips pre BK-10
3,11 €
3,73 €
Držiak na snowboard a surfovaciu dosku X7
8,70 €
10,44 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.