skladom

19,84 €
16,53 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre športové kamery

Držák na řidítka s klipem na minikameru je vyroben z kvalitní a pevné umělé hmoty a je určen do velice náročných podmínek.Držák se skládá ze dvou základních částí: 1) základna obsahující obruč na uchycení k řídítkám a otočnouplošku s drážkkou pro spojení s druhou částí. 2) Nadstavba tvořená nádstavcem obsahujícím kloub pro aretaci sklonu a vlastním klipem připevněným k nádstavci dvěma šroubky. Nádstavba je stejná jako u držáku na helmu A68.

klip

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Držák na sklo strong J129
12,06 €
14,47 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.